Mokymai specialistams „Kognityvine elgesio terapija (KET) grįstos technikos darbui su vaikų nerimu“

Mokyklinio amžiaus vaikai susiduria su pačiomis įvairiausiomis baimėmis: pradedant kontroliniais darbais ir atsakinėjimu per pamokas, baigiant tamsa, atsiskyrimu nuo tėvų ir mirtimi. Iki tam tikro lygio tos baimės yra natūralios ir su jomis susiduria kone kiekvienas vaikas. Tačiau kartais vaikų nerimas tampa toks stiprus, kad sutrinka jų kasdienis funkcionavimas.

Tyrimų duomenimis, su įvairiais nerimo sutrikimais (atsiskyrimo nerimas, fobijos, generalizuotas nerimas, socialinis nerimas ir t.t.) susiduria nuo kelių iki keliolikos procentų vaikų. Vienas iš efektyviausių būdų padėti nuo nerimo kenčiantiems vaikams yra kognityvinė elgesio terapija (KET). Ši psichoterapijos kryptis yra bene plačiausiai ir išsamiausiai ištyrinėta iš visų psichoterapijos krypčių, ji plačiai taikoma Europoje ir JAV tiek privačioje praktikoje dirbančių specialistų, tiek sveikatos apsaugos ar švietimo srityje dirbančių psichologų.

Kviečiame dalyvauti mokymuose, kuriuose norėtume trumpai pristatyti kognityvinę elgesio terapiją ir jos taikymo galimybes konsultuojant vaikus, turinčius nerimo spektro sutrikimų. Mokymuose pasidalinsime žiniomis apie KET istoriją, kryptis, modelį, pagrindines KET technikas bei dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) praktikas, tinkančias vaikams ir paaugliams. Mokymai orientuoti į praktiką, taigi turėsite galimybę pasitreniruoti taikyti aptariamus metodus. Taip pat planuojamas atvejo aptarimas grupėje.

Mokymai skirti psichologams, taip pat magistrantūros studentams, dirbantiems ar planuojantiems dirbti su vaikais.
Bus išrašomi dalyvavimo pažymėjimai.
Vietų skaičius ribotas!

 

LAIKAS:
Vasario 24 d. 10 – 17 val. Dienotvarkę atsiųsime užsiregistravusiems.

VIETA:
Kalvarijų g. 2, Vilnius.

SEMINARO LEKTORĖS:

Psichologė, KET psichoterapeutė Kristina Paradnikė ir psichologė, dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos psichoterapijos praktikė Elnora Jachjajeva. Lektorės turi sukaupusios nemažą patirtį konsultuojant įvairaus amžiaus vaikus bei paauglius, turinčius nerimo sunkumų, bei jų tėvus.

SEMINARO KAINA:
29 eurai pilna kaina. Į kainą įskaičiuotos kavos pertraukėlės.
10 proc. nuolaida studentams ir psichologams, dirbantiems mokyklose, darželiuose, dienos centruose.

REGISTRACIJA IR APMOKĖJIMAS:
Užpildykite šią formą: https://goo.gl/forms/9V3KHF5bVIIttYrP2
Jums užsiregistravus atsiųsime apmokėjimo informaciją.

KONTAKTAI:
VšĮ Psichoterapijos ir mokymų centras, svetainė www.psicentras.lt, 863000149, el. p. info@psicentras.lt