Mokymai psichologams „Vaikų ir paauglių perfekcionizmas: KET modelio taikymas nesėkmės baimei įveikti“

Nesėkmės yra natūrali gyvenimo dalis: iš nesėkmių žmonės semiasi patirties ir mokosi. Deja, dalis vaikų nuo mažumės labai stipriai išgyvena suklydę ar pajutę, kad kažkas jiems nesiseka. Nesėkmės baimė gali reikštis tiek akademinėje veikloje, tiek sporte ar kituose būreliuose, tiek namie ir bendraujant su bendraamžiais. Nesėkmių bijantys vaikai bei paaugliai susidūrę su nesėkmės ar klaidos tikimybe išgyvena labai jautriai, su dideliu nerimu, neviltimi ir net pykčiu. Neretai jie pasiduoda dar nė nepradėję ar meta veiklą vos po vieno bandymo, o tai, savaime suprantama, sukelia jiems dar didesnį nerimą, gali kristi ir savivertė.

Kviečiame dalyvauti mokymuose, kuriuose bus pristatytos kognityvinės elgesio terapijos (KET) taikymo galimybės konsultuojant 8 – 15 m. vaikus ir paauglius, išgyvenančius nesėkmės baimę.

Kognityvinė elgesio terapija (KET) yra viena iš labiausiai moksliniais tyrimais grįstų psichoterapijos krypčių, ji plačiai taikoma pasaulyje tiek privačioje praktikoje, tiek sveikatos apsaugos bei švietimo srityje dirbančių psichologų.  Pagrindinė KET prielaida yra tai, kad mintys, emocijos ir elgesys yra tarpusavyje susijusios sistemos ir atsiradus pasikeitimams kurioje nors vienoje sistemoje, keisis ir kitos. Mokymuose taip pat bus pristatytos ir vaikams bei paaugliams tinkančios atjautos praktikos, padedančios priimti save.

Mokymai orientuoti į praktiką, taigi turėsite galimybę pasitreniruoti taikyti aptariamus metodus. 

Mokymai skirti psichologams, taip pat psichologijos magistrantūros studentams, dirbantiems ar planuojantiems dirbti su vaikais.

Bus išrašomi dalyvavimo pažymėjimai.

Vietų skaičius ribotas!

 

LAIKAS:
Birželio 14 d. 10.00 – 17.30 val.
Detalesnė dienotvarkė bus atsiųsta užsiregistravusiems.

VIETA: 
Vytenio g. 9, Vilnius.

SEMINARĄ VEDA:
Psichologė, vaikų ir suaugusiųjų KET psichoterapeutė Kristina Paradnikė. Daugiau informacijos:  https://www.paradnike.lt

REGISTRACIJA IR APMOKĖJIMAS*:
Užpildykite šią formą: https://forms.gle/N4YBTuYGvVmZCRxUA
Jums užsiregistravus atsiųsime apmokėjimo informaciją.
Mokymų kaina 30 eurų. Į kainą įskaičiuotos kavos pertraukėlės.
*Atsisakius dalyvauti likus mažiau nei savaitei iki mokymų pinigai negrąžinami.

 

KONTAKTAI:

VšĮ Psichoterapijos ir mokymų centras, tel. nr. 863000149, el. p. info@psicentras.lt